Tanulj meg velünk vezetni!

A GÁL Autósiskola 2010 szeptemberében alakult meg egyszemélyes iskolaként. Az elmúlt években, évente 150-300 főt iskoláztunk be . A tanulóink nagy része az iskolánkban végzett tanulóink és ismerőseinek köréből kerül ki.
Családias környezetben (5-10 fős csoportokban), vidám hangulatban, odafigyeléssel, türelmes, jól képzett szakembergárda segítségével tanulóink elégedetten végzik el nálunk a tanfolyamot, szereznek személygépkocsi-vezetői engedélyt, valamint örömmel és bátran vezetik kocsijukat vagy a család féltett autóját.

Távoktatás(otthontanulás) beíratkozás után,pár órán belül kezdhető!

Minden érdeklődőt személyesen tájékoztatunk a tanfolyam minden részletéről és írásos tájékoztatót adunk az elmondottakról. A tájékoztatás kiterjed a megszerezni kívánt kategória törvényben előírt követelményeire és az anyagi vonzataira.
Így korrekt tájékoztatást tudunk nyújtani minden érdeklődő részére és elkerülhetjük, hogy rejtett költségek merüljenek fel a tanfolyam során.

Szerződött partnerünk

oldala